Kontakty

Kontaktní údaje

E-mail:

info@founders4founders.cz

Telefon:

Adresa:

Moravskoslezské inovační centrum Ostrava, a.s.
Technologická 375/3
708 00 Ostrava-Pustkovec
Česká Republika

Kontaktní formulář

Tento formulář slouží pro kontakt mimo záležitosti startupů.
Pro přihlášení startupů do projektu F4F slouží formulář zde.

Pavel Csank

Pavel Csank je manažer, stratég, vizionář, konzultant, předseda představenstva a spoluzakladatel Moravskoslezského inovačního centra Ostrava (MSIC) v jedné osobě. Je denně v úzkém kontaktu s majiteli firem a baví ho hledat cesty, jak je vzájemně propojovat a synergickými efekty podporovat růst jejich společností a tím i kvality českého firemního prostředí. Jako konzultant navrhoval a aplikoval nástroje podpory podnikání a inovací v ČR i zahraničí. V současné době řídí tým Moravskoslezského inovačního centra v Ostravě. Společně nastavuje nové služby pro rozvoj místního podnikatelského prostředí a připravujeme novou regionální inovační strategii pro Moravskoslezský kraj, který tak poznává zblízka. Přál by všem, aby stejně jako on opustili stereotypy vnímání tohoto úžasného regionu a objevili sílu, kreativitu a odhodlání lidí, které zde potkává.
Jeho moto zní: „Myslet ve velkém, dělat rychle malé kroky a nebát se dělat chyby.“

Jan Slavíček

Jan Slavíček historicky působil v desítkách společností napříč segmenty (Česká pošta, ČS,a.s., ČSOB pojišťovna, Austin Power, Novatop, Zátiší Group, Ista ČR, Collect Point, Steiner transocean). V současné době doplňuje svoje podnikání stavbou interních systémů vzdělávání ve společnostech, které směřují k ideálu učící se organizace (Etnetera, MeDitorial, testuj.to, ADM). Sám je spolumajitelem společností Protwin a PostCube. Spolupracuje na Interim a Expertní úrovni s Moravskoslezkým inovačním centrem Ostrava (MSIC) na poli komerčních služeb a Founders 4 Founders Clubu. Facilituje několik Leadership Master Mindových kruhů.

Tereza Skoumalová

Tereza Skoumalová pracuje jako pravá ruka Pavla Csanka, předsedy představenstva Moravskoslezského inovačního centra. Také se výrazně zapojuje do organizace Founders4Founders. Má na starosti organizaci všech setkání a kontakty s investory i startupy.  Zkušenosti má mimo jiné jako produkční manažer, které bohatě využívá i ve stávající pozici.
Volné chvíle tráví sportem, procházkami se svým psem i zapojováním se do různých společenských událostí.